نمایندگان ایرانی نمایشگاه های آلمان

چاپچاپ

مطابق برخی از تعاریف بین‌المللی یکی از مهمترین دلایل رشد صنایع یک کشور عبارت است از:

 ورود کالاهای با کیفیت به کشور که از طریق تحریک حس رقابت موجب افزایش کیفیت محصولات داخلی خواهد شد و سپس معرفی و ارائه محصولات داخلی در بازارهای جهانی که با ورود ارز به کشور و افزایش مشتریان باعث بالا رفتن تولیدات آن کشور می‌گردد. 

از زمان قدیم، حضور در نمایشگاه‌های بین‌المللی، به عنوان دروازه‌ای جهت گسترش و توسعه تجارت به فراسوی مرزها، همواره مورد توجه صاحبان صنایع و بازرگانان بوده است. امروزه انتخاب یک نمایشگاه مناسب با شرایطی مطلوب، می‌تواند به یک سرمایه‌گذاری موفق تبدیل شود و بالابردن میزان بهره از این سرمایه‌گذاری یکی از مهمترین دغدغه‌های بازرگانان و تولیدکنندگان است. 

هلدینگ تجارت فراسو به منظور ارائه خدمات به صاحبان صنایع و بازرگانان ایرانی در سال 1389 تاسیس گردیده است. مهمترین اهداف این مجموعه شامل کمک به صنعت کشور از طریق معرفی موفق‌ترین نمایشگاه‌های جهان، تسهیل حضور و بازدید از آن‌ها و کمک به برقراری روابط تجاری مابین مشتریان ایرانی و خارجی در این نمایشگاه‌ها است. 

به منظور دستیابی به این اهداف در اولین گام، نمایندگی انحصاری شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی فرانکفورت - موفقترین، معتبرترین و گسترده‌ترین مجری نمایشگاهی آلمان و جهان در برگزاری تخصصی‌ترین و بزرگترین نمایشگاه‌های محصول نهائی و کالای مصرفی در سرتاسر دنیا - برای کشورهای ایران، عراق و آذربایجان توسط این شرکت  اخذ گردید. در گام بعدی، نمایندگی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی نورنبرگ - یکی از برترین مجریان نمایشگاهی آلمان در برگزاری نمایشگاه‌های صنعتی و تخصصی - برای سه کشور ایران، عراق و آذربایجان نیز به این شرکت واگذار گردید.

 برگزاری برخی از نمایشگاه‌های موفق این دو مجری معتبر در ایران از اهداف اصلی این هلدینگ است و مجوزهای مربوطه توسط دو مجری فوق برای این شرکت صادر گردیده است.

ما وظیفه اصلی خود می دانیم که با ارائه مشاوره‌های جامع و خدمات مطلوب و همه‌جانبه، موجبات حضور هرچه پر رنگ‌تر شما بازدیدکنندگان و غرفه‌گذاران عزیز در معتبرترین نمایشگاه‌های جهان را فراهم آوریم . به پشتوانه حضور هرچه قوی‌تر شما عزیزان در نمایشگاه‌های بین‌المللی است که نام ایران در سراسر جهان طنین می‌یابد. 

 با توجه به این امر که در ابتدای راه خود قرار گرفته‌ایم، برای تحقق اهداف ذکر شده نیازمند انتقادات، پیشنهادات و رهنمودهای صاحب‌نظران صنایع کشور هستیم.

 

خواهشمندیم ما را برای رسیدن به اهدافمان یاری نمائید

 

وب سایت شرکت دروازه تجارت فراسو (نمایشگاه فرانکفورت):

www.iran-messefrankfurt.com

وب سایت شرکت گسترش تجارت فراسو (نمایشگاه نورنبرگ):

www.iran-nuernbergmesse.com

 

شرکت "فوژان راهبران نامی"، نماینده انحصاری شرکت نمایشگاه‌های کلن و هانوفر در ایران است. 

این شرکت افتخار دارد تا با معرفی نمایشگاه‌های بین‌المللی تخصصی این دو مرکز نمایشگاهی و ایجاد بستری مناسب، حضور تولیدکنندگان، تجار، صاحبان صنایع و مدیران ایرانی را در رویدادهای جهانی این دو شهر تسهیل کند. 

چرا نمایشگاه‌های آلمان؟

- حضور در نمایشگاه‌های کشور آلمان، یعنی حضور در قلب اروپا و ارتباط نزدیک با مجموعه کشورهای اتحادیه اروپا با جمعیتی بالغ بر 500 میلیون نفر

- ابعاد بین‌المللی نمایشگاه‌های آلمان سبب برقراری ارتباط با بزرگترین صاحبان صنایع در زیر یک سقف می‌شود. سالانه قریب به 170 هزار غرفه‌گذار و بیش از 10 میلیون بازدیدکننده متخصص از اروپا و سایر قاره‌ها در این رویدادهای جهانی حضور‌بهم‌می‌رسانند

- برخورداری از فرودگاه‌های بین‌المللی متعدد، اتوبان‌ها و شبکه ریلی مدرن کلیه سبب تسهیلات عبور و مرور و دسترسی به همه امکاناتی که شما به آنها نیاز دارید

- بیش از 800 سال تجربه در امور نمایشگاهی و سهولت در بازدید از کلیه ویژگی‌های نمایشگاهی

- سهولت در بازدید از نمایشگاه‌ها با ایجاد سالن‌های کنفرانس، همایش و اختصاص جایگاه‌های ویژه برای مذاکرات بازدیدکنندگان با صاحبان غرفه‌ها و صنایع

- حضور میلیون‌ها نفر بازدیدکننده بین‌المللی و استقرار صدها هزار غرفه‌گذار از اقصی نقاط جهان جهت معرفی کالا و ایجاد شبکه‌های گسترده نمایشگاهی. برگزاری سالانه دو سوم از مجموع نمایشگاه‌های پیشگام و برتر جهان فقط در کشور آلمان

- شبکه گسترده نمایندگی این نمایشگاه‌ها در سراسر جهان و سهولت دسترسی شما برای تماس، حضور و کسب اطلاعات

- حمایت همه‌جانبه اتحادیه صنایع نمایشگاهی آلمان زیرا این امر سبب منافع اقتصادی کشور آلمان در سطح ملی و بین‌المللی می‌شود

 

اطلاعات تماس شرکت فوژان راهبران نامی از این قرار است:

تلفن: 2- 88171261

فکس: 88171263

ایمیل: info@frn-co.com

وبسایت: http://frn-co.com

آدرس: خیابان بهشتی، خیابان سرافراز، مجتمع پدیده، پلاک 47، طبقه اول، واحد 118، کدپستی: 1587696411

 

سال‌ها تجربه در برگزاری امور نمایشگاهی، ما را بر آن داشت تا با تأسیس یک شرکت مشاوره‌ای- اجرایی، در کنار آن که گامی مؤثر در مسیر رونق اقتصادی کشور برمیداریم، تجار، بازرگانان و صنعتگران کشور را در دسترسی آسان به قطب‌های اقتصادی بزرگ دنیا همراهی کنیم. شرکت «فوژان راهبران آتی» با بهره‌گیری از مدیران و مشاوران مجرب خود افتخار دارد اعلام کند آماده همکاری با متخصصان، صنعتگران و تولیدکنندگان ایرانی برای حضور در نمایشگاه‌های تخصصی و پیشرو برلین، دوسلدورف، مونیخ و اسباب بازی نورنبرگ است.

شرکت‌های نمایشگاهی مذکور بر اساس سوابق طولانی‌مدت، تمامی اموری را که صنعتگران، تجار و سرمایه‌گذاران، غرفه‌داران، و تولیدکنندگان ایرانی برای حضور در نمایشگاه‌های سالانه و ادواری شهرهای نامبرده نیاز دارند، به شرکت «فوژان راهبران آتی» سپرده است و این افراد حقیقی و حقوقی می‌توانند به کمک مشاوران مجرب ما، حضوری مؤثر در نمایشگاه‌های مذکور داشته باشند.

خدماتی که افتخار ارائه آن‌ها را به شما خواهیم داشت عبارتند از:

- کمک‌رسانی درباره نحوه مشارکت در هر یک از نمایشگاه‌های مورد نظر در آلمان یا سایر کشورهایی که مجریان نامبرده در آن‌ها مشارکت دارند

- اجرای پاویون ایران در نمایشگاه‌های منتخب آلمانی با هماهنگی سازمان‌های دولتی ایران

- ارائه بروشورهای اطلاع‌رسانی نمایشگاه‌ها

- اعزام هیئت‌های تجاری ایرانی به نمایشگاه‌های مورد نظر

- ارائه کارت‌های ورودی نمایشگاه‌ها با نرخ ریال

- ارائه اطلاعات گردشگری شهرها

- ارائه خدمات تراز اول مسافرتی به بازدیدکنندگان و مشارکت‌کنندگان نمایشگاه‌ها توسط آژانس ایوار (شریک مسافرتی رسمی شرکت فوژان راهبران آتی)

- کنترل مدارک متقاضیان درخواست صدور روادید شنگن

- صدور بیمه‌های مسافرتی

- مشاوره درباره نحوه ثبت شرکت در آلمان

- معرفی شرکت‌های سازنده غرفه در آلمان

- تعیین قرار ملاقات با مدیران کارخانجات آلمانی در رشته صنعتی مورد نظر شما

- معرفی مترجم در آلمان

- فراهم‌سازی حضور شما در دوره‌های تخصصی کوتاه‌مدت در رشته صنعتی مورد نظر شما همراه با ارائه گواهینامه معتبر از دانشگاه‌های آلمان

- برگزاری همایش‌های تخصصی در تهران و سایر نقاط کشور

بی‌شک حضور در مراکز بزرگ نمایشگاهی در کشور آلمان برای هر فرد حقیقی و حقوقی که به دنبال توسعه تجارت خود در خارج از مرزهای ایران است فرصتی مغتنم خواهد بود.

آلمان بزرگترین مرکز نمایشگاهی در جهان است و تولیدکنندگان سراسر جهان هرگز نتوانسته‌اند علاقه خود را به حضور در انواع نمایشگاه‌های این کشور از صنایع غذایی و کشاورزی گرفته تا صنایع بسته‌بندی، و از محصولات فرهنگی گرفته تا فناوری‌های نانو پنهان کنند. کشوری که شاید به خاطر وجود همین نمایشگاه‌های مشهور، قلب اقتصاد جهان به شمار می‌رود.

37 شرکت نمایشگاهی بزرگ در 37 شهر اصلی این کشور تسهیلاتی را فراهم آورده‌اند که تجار و صنعتگران جهان را از نخستین ساعات ورود به آلمان همراهی و از خدماتی چون خدمات فرودگاهی، اسکان، گردشگری و رفاهی گرفته تا ارائه غرفه‌های نمایشگاهی، امکان ایجاد ارتباط سریع و مناسب میان آنان و ایجاد زمینه‌های داد و ستدهای بزرگ و کوچک به بهترین نحو بهره‌مند می‌کنند.

تجربیات شرکت‌کنندگان ایرانی در این نمایشگاه ها نشان داده است کلید توسعه کار و تجارت را باید در این نمایشگاه‌ها جستجو کرد.

با توجه به نزدیک بودن یک جهش بزرگ اقتصادی در ایران و نیاز صنعت و تجارت کشور به ارتباطی دقیق و راه‌گشا با صنعتگران و تجار بزرگ دنیا، برای عقب نماندن از این روندِ اجتناب ناپذیر، شرکت «فوژان راهبران آتی» افتخار خود می‌داند، در این مسیر همراهی امین و صدیق برای شما باشد.

 

 

نشانی ما:

تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان شهید سرافراز، پلاک 11، برج موج، طبقه چهارم، واحد 20

ایران - کدپستی 1587653146

تلفن: 88744035 و 88744033 (021)

فاکس: 88502702 (021)

پست الکترونیکی: info@fujnaaati.com

پایگاه اینترنتی: www.fujanaati.com